משקפי שמש ממותגות

כשמדובר על משקפי שמש – אנשים רבים נוטים לחשוב שהמחיר מעיד על איכות המשקפיים. מותגים של משקפי שמש כגון koya, רייבן, vogue ועוד בד"כ מגיעים עם מחירים גבוהים יותר מאשר משקפיים לא ממותגים. אך חשוב להבין שמה שהופך משקפיים לאיכותיות אינו המותג שמתנוסס עליהם. מה שהופך משקפי שמש לאיכותיים אלו איכות החומרים ואיכות העדשות. המותגים כן מספקים איזושהי אינדיקציה לאיכות המשקפיים, אבל הדרך הטובה ביותר לעמוד על טיבם של משקפי שמש היא פשוט למדוד אותן ולבדוק בעצמכם את חדות הראייה ואת איכות סינון האור.

משקפי שמש להגנה על העיניים

משקפיים Vogueמשקפי שמש הם ללא ספק אביזר חשוב שנועד בראש ובראשונה להגנה על העיניים והעור העדין באזור העיניים. כאשר אנו מתכוונים לקנות משקפי שמש, מומלץ להתייעץ עם אופטיקאי ולקחת בחשבון פרמטרים כגון סוג ואיכות העדשות – למשל, חשוב שהעדשות יסננו קרני UV.

כמו בתחום של הבגדים, גם במקרה של משקפיים ובפרט משקפי שמש, למותגים יש כוח והשפעה גלויה וסמויה על בחירת המשקפיים. כאשר מדובר במותגים ידועים, הצרכן נהנה מיכולת השוואת מחירים בין חנויות שונות שלעתים יוצאות במבצעים והנחות על מותגים ספציפיים. ההמלצה היא לרכוש משקפי שמש מחנות משקפיים מוכרת ומקצועית, כזו שיש בה אופטומטריסט שיכול לספק הכוונה מדויקת ומקצועית, לערוך בדיקת עיניים, וכמובן להתאים לנו כלקוחות את המוצר הדרוש לנו.

מבחר עצום של משקפי שמש

מגוון משקפי שמש
כיום ישנו כמובן דגש מרכזי על עיצוב וסגנון המשקפיים. יצרני משקפי שמש מודעים לביקוש של משקפיים אופנתיים ולכן יוצאים לשוק דגמים חדשים מדי חודש. יחד עם זאת – משקפי שמש לא כדאי לרכוש רק על סמך המראה החיצוני שלהם. ישנו מגוון רחב של משקפיים והבחירה לא קלה, במיוחד לאור העובדה שניתן קיום לקנות משקפיים באינטרנט. כל מי שגלש בחנות משקפיים באינטרנט בוודאי יודע שהמבחר הוא כמעט אינסופי – סוגים שונים של מסגרות, צבעים, עדשות – עובדות אלו הופכות את הבחירה להרבה יותר קשה. כדאי לזכור שלפעמים פחות זה יותר. מצד שני, ככל שהמגוון גדול יותר כך גדל הסיכוי למצוא בדיוק את מה שאנחנו מחפשים. אומרים "ידעת ומצאת? – תאמין!" אבל כשמדובר ברכישת משקפי שמש – רצוי למדוד את המשקפיים בטרם רוכשים אותם או לפחות לוודא שהגודל נכון ומתאים. אם מצאת את מה שאתה מחפש אין סיבה לא ללכת על זה. כדאי לערוך בדיקת ראייה לפני הזמנה של משקפיים בכלל ומשקפי שמש בפרט משום שלבישת משקפי שמש ללא עדשות אופטיות בזמן שישנה בעיית ראייה יכולה לאורך זמן לפגום בראייה. זכור שמטרה שלך ברכישת משקפי שמש צריכה להיות ההגנה מפני השמש החמה, בייחוד בחודשי הקיץ אך במדינה כמו ישראל לאורך כל השנה.

משקפי שמש | גאדג'טים | תכשיטים | דוד שדה