משקפי שמש בעין הזרקורים

קשה לפספס את זה – כשפותחים מגזין אופנה, מדפדפים בעיתון או צופים בטלוויזיה – בד"כ ניתקל בסלבריטאי כלשהו שלובש זוג משקפי שמש אופנתיים ומדליקים.

משקפי אלטון ג'וןמשקפי שמש – אלטון ג'ון

אלטון ג'ון הוא אולי הדוגמה המובהקת ביותר לכך – אחד הסלבריטאים הידועים ביותר שפשוט מטורף על משקפי שמש ואף מודה שיש ברשותו יותר מאלף זוגות משקפיים (!!!). את אלטון ג'ון ניתן לראות לעתים קרובות עם משקפי שמש עגולות במגוון צבעים שונים.

 

משקפי שמש – ליידי גאגא

גם ליידי גאגא היא מעריצה גדולה של משקפי שמש ולעתים קרובות ניתן לראות אותה לובשת זוג ענק של משקפיים, בסגנון רטרו או אפילו משהו יותר מוזר מזה. בד"כ אפשר לראות אותה עם משקפי שמש שמתאימות לסגנון הייחודי שלה שמורגש היטב גם בסגנון הלבוש שלה.

משקפי שמש – פריס הילטון

פריס הילטון לא נשארת פראיירית, וגם היא מאוד בקטע של משקפי שמש ענקיות בסגנון רטרו. בימים יותר פרועים ניתן לראות אותה עם משקפי שמש מעוצבות ביציאה ממסיבות בשעת בוקר מוקדמת.

ג'ון לנון היה כמובן הסלב הראשון שזוהה ומזוהה עד היום עם משקפי שמש עגולים. אוזי אוסבורן וליאם גלאגר הם שני כוכבים עכשוויים שממשיכים את מורשתו.

פרט מעניין הוא שלא מדובר בהכרח בלוק של המפורסמים בזמן שהם ניצבים על השטיח האדום באירועים מיוחדים, אלא יותר בלוק ה"רגיל" והיומיומי שלהם ומשקף את הבחירות האופנתיות שלהם במצבים שגרתיים, בדרך לסופר, בטיול עם הכלב וכו'.

משקפי שמש – ויקטוריה בקהאם

בשעות היום, ויקטוריה בקהאם נראית רק לעתים רחוקות ללא זוג משקפי שמש. הבחירה האופנתית שלה משתנה בהתאם לסגנון הבגדים שהיא לובשת באותו זמן אבל בגדול היא מחבבת מאוד משקפי שמש בסגנון רטרו עם עדשות גדולות ועדינות שמחמיאות מאוד למבנה הפנים שלה.

 

לסיכום, אפשר בקלות לחזות שהידוענים ימשיכו את השימוש האינטנסיבי שלהם במשקפי שמש במגוון צורות וצבעים.

משקפי שמש | גאדג'טים | תכשיטים | דוד שדה